جلسه هماهنگی و کارگاه آموزشی بازاریابی دیجیتال در هتل هما تهران برگزار شد

جلسه هماهنگی و کارگاه آموزشی بازاریابی دیجیتال در هتل هما تهران برگزار شد

news Image

جلسه هماهنگی و کارگاه آموزشی بازاریابی دیجیتال در هتل هما تهران برگزار شد

1397/07/25

جلسه هماهنگی و کارگاه آموزشی بازاریابی دیجیتال با حضور دستجردی مدیرعامل هلدینگ گردشگری تامین اجتماعی (هگتا)، خیامیان مدیرعامل گروه هتلهای هما، حبیبی کرمانی مدیربازاریابی و امور مشتریان گروه هتلهای هما، برخی از دست اندرکاران و اساتید حوزه بازاریابی دیجیتال،  مسئولان بازاریابی هتل‌های تابعه گروه و جمعی از کارشناسان بازاریابی گروه در هتل هما تهران برگزار شد.

در ابتدای این جلسه که با تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید آغاز شد مجید حبیبی کرمانی مدیر بازاریابی و امور مشتریان گروه ضمن خوش آمدگویی به بیان برخی چالش‌های موجود در حوزه بازاریابی دیجیتال پرداخت. وی با اشاره به کم هزینه بودن حضور در این حوزه گفت: هزینه‌های بسیار اندک و در دسترس بودن ابزارهای حضور در عرصه بازاریابی دیجیتال باعث حضور برخی غیر متخصص ها در این عرصه شده است.

در ادامه علی دستجردی مدیرعامل هلدینگ گردشگری تامین اجتماعی (هگتا)، ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این کارگاه آموزشی، بر تاثیرگذاری این جلسات و کارگاه‌ها بر عملکرد دست‌اندرکاران، افزایش رضایتمندی میهمانان و معرفی هرچه بیشتر گروه هتلهای هما و هلدینگ گردشگری تاکید کرد. وی گفت با توجه به شرایط اقتصادی موجود و جنگ تمام عیار اقتصادی که بر کشور تحمیل شده است باید راهکارهائی برای گذار از این شرایط حساس اندیشیده شود. وی خاطرنشان کرد با توجه به افزایش قیمت ارز و کاهش ارزش ریال، ایران بعنوان مقصدی ارزان جهت سفر شناخته می‌شود. دستجردی گفت: در این شرایط باید با تلاش و پشتکار تهدیدها را تبدیل به فرصت کرده و با بی تاثیر کردن تحریم‌های ناعادلانه و تحمیلی، دشمنان کشور را با شکست داد.

در ادامه این جلسه اصغر خیامیان مدیرعامل گروه هتلهای هما ضمن تاکید بر سخنان مدیرعامل هگتا گفت: انتظار می‌رود کلیه مسئولان بازاریابی همه تلاش خود را در حفظ و افزایش رضایتمندی میهمانان بکار گیرند. وی تاکید کرد مسئولان بازاریابی باید با تمرکز بر سطح اشغال هتل‌های تابعه ضمن تعریف بسته‌های ارزان سفر در افزایش سطح اشغال هتل‌ها تلاش کنند.

این جلسه با برگزاری چند کارگاه‌ آموزشی خاتمه یافت.

>