هتل هما احمد آباد میزبان دومین رویداد ویژه گردشگری و صنعت غذای مشهد

هتل هما احمد آباد میزبان دومین رویداد ویژه گردشگری و صنعت غذای مشهد

news Image

هتل هما احمد آباد میزبان دومین رویداد ویژه گردشگری و صنعت غذای مشهد

1397/09/09

دومین رویداد ویژه گردشگری و صنعت غذای مشهد با مشارکت و حضور خانه صنعت و معدن و تجارت استان خراسان و حمایت دیگر ارگانهای زیربط از هفتم لغایت نهم اذرماه نود و هفت در هتل هما احمد اباد مشهد برگزار گردید.

برندهای شرکت کننده در این نمایشگاه از حوزه مراکز گردشکری و هتلداری ، شرکت خدمات مسافرتی، صنایع غذایی ، رستوران ، فست فود، قنادی، کافی شاپ، نوشیدنی و بستی و تجهیزات و صنایع وابسته بودند که در در این نمایشگاه حضور فعال داشتند.

تمامی بازدید کنندگان نمایشگاه از بین گروههای هدف مشخص و مرتبط به صورت تخصصی و همچنین مشتریان طلایی برندها بصورت رسمی و با کارت دعوت ویژه دعوت شدند.

این رویداد با حمایت ویژه استانداری خراسان رضوی ، اتاق اصناف مشهد ، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و خانه صنعت معدن و تجارت خراسان رضوی ، برگزار گردید.

دعوت از کنسولگریها کشورهای همسایه جهت حضور در مراسم افتتاحیه و بازدید از نمایشگاه از نقاط متمایز این نمایشگاه بود. یکی دیگر از نقاط قوت این نمایشگاه پیوند ان با سازمانها با مسئولیت های اجتماعی و نشان دادن اهمیت آنها به جامعه بود.

همزمان و در طول نمایشگاه سه کارگاه و سمینار جانبی با عناوین، برندینگ و توسعه بازار، دانشگاه تجربه ( اشتراک گذاری تجربیات مدیران شرکتهای برند صنعت گردشگری و صنعت غذا و نوشیدنی مشهد ) و آموزش اصول تشریفات و میزبانی برگزار گردید.

لازم به ذکر است در طول سه روز برگزاری ، حدود ده هزار نفر از این رویداد بازدید به عمل آوردند.

>